زیربرند

Denateb

بازرگانی دناطب دامپزشکان پارس  باسابقه درخشان درزمینهٔ واردات و تولیدات ملزومات دام کوچک از سال 1392 تاکنون و حضور فعال سالانه، در نمایشگاه‌های معتبر و اختصاصی دام کوچک، دام و طیور داشته است.

امروزه با رشد دانش و فنّاوری، کارشناسان و متخصصین علوم تغذیه همواره در تلاش برای بهبود کار آیی و بهره‌وری مواد غذایی، مکمل‌ها و افزودنی‌هایی هستند که نیاز بشر را به بهترین و اقتصادی‌ترین روش پاسخگو باشد. در این راستا شرکت تولید پروتیئن و ژلاتین آپادانا فعالیت خود را از سال 1382 باهدف تولید مکمل‌ها و افزودنی‌های طبیعی و غیر شیمیایی پایه‌گذاری نمود. این شرکت افتخار دارد به‌عنوان اولین و تنها تولیدکننده کمپلکس MCHA در ایران با استفاده از فنّاوری روز اروپا و آمریکا مینرالهای کلاته تکمیلی صنایع دام و طیور ارائه نماید.

پرندگان زینتی

مکمل درمانی- تقویتـــی آمینوکلات بــرای پرندگان به‌صورت پودر افزودنی به خوراک می‌تواند نیازهای پرنده را به‌گونه‌ای درزمینه رشد و ایمنی بدن جاندار تأمین نماید که پرنده بتواند سالم‌تر و زیباتر و شاداب‌تر از قبل همراه ما به زندگی خود ادامه دهد. در این مکمل‌ها کلیه مینرال ها و مواد معدنی مانند منیزیم، کلسیـم، آهـن، روی، ویتامیـن آلفا دی 3، ب کمپلکس و ویتامین سی، به‌اضافه 36 درصد پروتئین همگی به‌صورت کلاته و ارگانیک باقابلیت جذب بالا موجود می‌باشند.

ویژه سگ

مکمل درمانی- تقویتی آمینوکلات بـــــرای سگ به‌صورت قرص و پودر افزودنی به خوراک می‌تواند نیازهای متفاوتی درزمینهٔ رشد و ایمنی بدن جاندار را به شکلی دقیق‌تر و سالم‌تر تأمین نماید. در این مکمل‌ها کلیه مینرال ها و مواد معدنی مانند متیونین، لیزین، گلوتامین، کلسیم، آهن، روی، ویتامین آلفا دی 3، ب کمپلکس و ویتامین سی، به‌اضافه 36 درصد پروتئین همگی به‌صورت کلاته و ارگانیک باقابلیت جذب بالا موجود می‌باشند.

محافظت از دندان‌ها و استخوان‌ها

مقابله با آرتروز و دردهای مفصلی

افزایش مقاومت در برابر بیماری‌ها

افزایش اشتها، شادابی و تحرک

ضد استرس و افسردگی

افزایش قدرت یادگیری

بهبود سیستم ایمنی

افزایش تولیدمثل

پرندگان

بالا بردن سیستم ایمنی و مقاومت در برابر بیماری‌ها

افزایش اشتها

شادابی و نشاط

افزایش قدرت یادگیری

افزایش جوجه درآوری

کاهش پر ریزی

افزایش حافظه ضد استرس