جزءیات برند

شرکت بازرگانی دناتاب ، از سال 2019 ، با اخذ نمایندگی فروش و پخش محصولات شرکت ایتالیایی cennamo در خاورمیانه ، تصمیم به معرفی و توزیع محصولات این شرکت در منطقه گرفت.
هر شرکتی سابقه خاص خود را دارد ، خانواده ما از یک خانواده متحد ، مرتبط با فرهنگ و احترام به کار با اشتیاق صحبت می کند و چالش ها را به عنوان فرصت در نظر می گیرد. ما در سالهای پس از جنگ هستیم و نژاد آرکانجلو سینامو بدن و روح خود را وقف پرورش حیوانات مزرعه می کند. در دهه 70 پسرش جنارو نقش مدیر بازرگانی یکی از مهمترین شرکتها برای تولید صنعتی غذاهای فنی باغ وحش را بر عهده داشت. اینها سالهای رونق اقتصادی بود و جنارو ، به لطف شهودش ، به یک ایده تجاری پیشرو دست یافت و یک جادوگر زینو با وسعت بیش از 2000 متر مربع و یک شبکه کوچک از عوامل را برای توزیع و بازاریابی غذا برای Pet of well- ایجاد کرد. مارک های ملی شناخته شده است.

برادران آنجلو ، دانیلو و دیه گو سینامو به پیروی از پدر ، نیروهای خود را متحد می کنند و بازاریابی غذای سگ و گربه را آغاز می کنند و از شهود آنها ، در آستانه هزاره جدید ، مارک جدید Food Professional متولد می شود که شامل یک خط کامل است. غذای خشک برای سگ و گربه. در سال 2009 یک کارخانه تولید جدید برای منطقه مرکزی و جنوبی ایتالیا با ارزش فناوری بسیار بالا در استان کازرتا افتتاح شد.

با تلاش مستمر ، ظرفیت تولید افزایش می یابد و با ایجاد شبکه ای متشکل از نمایندگان ، فروشندگان ، عمده فروشان و شرکای بین المللی ، شبکه فروش ملی گسترش می یابد. این امر منجر به خرید یک کارخانه جدید با وسعت بیش از 25000 متر مربع برای منطقه مرکزی و شمالی ایتالیا می شود که به گروه اجازه می دهد ظرفیت تولید خود را به سطح شرکت های اصلی اروپایی افزایش دهد.

امروزه ، گروه Cennamo با افزایش تجارت خود در شمال ایتالیا و راه اندازی کانال های بازاریابی و توزیع جدید برای مارک های خود در بازارهای روسیه و آسیا ، به رشد خود ادامه می دهد. علاوه بر این ، به منظور حضور در همه بخش های بازار ، یک کارخانه جدید با ظرفیت تولید بالا برای ایجاد یک خط کامل از مقالات برای مراقبت و زیبایی سگ و گربه ایجاد می شود.